Muzyka z reklamy Amazon: Prime Day, Od 16 do 17 lipca 2024

Zobacz reklamę marki Amazon z poszukiwaną piosenką

Reklama Amazon Prime Day na 2024 rok zapowiada dwa dni pełne imponujących okazji, które z pewnością zadowolą każdego łowcę promocji. W dniach od 16 do 17 lipca, użytkownicy Amazon Prime będą mieli dostęp do ekskluzywnych ofert i znacznych zniżek na szeroki wybór produktów. Reklama zachęca do dołączenia do programu Prime, aby móc skorzystać z tych wyjątkowych promocji. Amazon Prime Day to nie tylko okazja do zrobienia korzystnych zakupów, ale także do doświadczenia wyjątkowej jakości obsługi i wygody, jakie oferuje członkostwo Prime. Każdy znajdzie coś dla siebie, od elektroniki, przez odzież, aż po produkty dla domu. Reklama podkreśla, że dołączenie do Prime to nie tylko dostęp do Prime Day, ale także korzyści takie jak darmowa wysyłka, dostęp do Prime Video i wiele innych. Dołącz już dziś na amazon.pl i przygotuj się na największe święto zakupów tego lata.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Prime Day Od 16 do 17 lipca 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Amazon? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Promocja marki Amazon. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zakupy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Duck Sauce natomiast jej tytuł to Barbra Streisand. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *