Muzyka z reklamy Giorgio Armani: Acqua di Gioia Intense, 2024

Zobacz reklamę marki Giorgio Armani z poszukiwaną piosenką

W najnowszej reklamie Giorgio Armani wprowadza Acqua di Gioia Intense, kontynuując olfaktoryczną podróż zapoczątkowaną przez Acqua di Gioia. Ta nowa kompozycja zachwyca świetlistością i intensywną świeżością, które są doskonale zamknięte w gradientowej, zielonej butelce. Jej barwa przypomina turkusowe odcienie Morza Śródziemnego w pełnym słońcu włoskiego lata.
Reklama podkreśla wyjątkowy charakter perfum, które przynoszą esencję śródziemnomorskiej przygody, zapraszając do zanurzenia się w świecie pełnym światła, radości i świeżości. Acqua di Gioia Intense to zapach, który wprowadza odrobinę śródziemnomorskiej magii do codziennego życia, sprawiając, że każdy dzień staje się wyjątkowy. To połączenie przyjemności z intensywnością, idealne dla tych, którzy pragną czuć się świeżo i pewnie przez cały dzień.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Acqua di Gioia Intense 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Giorgio Armani? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Zapach marki Giorgio Armani. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Perfumy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Hajna, Mina Shankha, Oonga natomiast jej tytuł to Aspetterò - OONGA Remix. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *