Muzyka z reklamy Max: Tu jest co oglądać

Zobacz reklamę marki Max z poszukiwaną piosenką

W najnowszej reklamie platformy Max widzowie mają okazję zapoznać się z nową, wzbogaconą wersją popularnego HBO Max. Kampania reklamowa podkreśla, że Max to połączenie tego, co najlepsze w HBO Max z doskonałą lokalną rozrywką, oferując programy ze wszystkich gatunków i kategorii. Reklama wskazuje, że użytkownicy znajdą tu nie tylko seriale, filmy i dokumenty, ale także programy dla dzieci, transmisje sportowe i serwisy informacyjne.

Jednym z głównych punktów reklamy jest przedstawienie różnic między Max a HBO Max. Poza nowymi funkcjami, Max oferuje najpopularniejsze polskie i światowe programy rozrywkowe, kryminalne seriale, teleturnieje, programy reality i dating, dokumenty oraz programy kulinarne i poświęcone projektowaniu wnętrz. Dodatkowo, każdy pakiet Max zapewnia pełen dostęp do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024, co z pewnością przyciągnie uwagę fanów sportu.

Reklama skutecznie komunikuje, że Max to kompleksowa platforma streamingowa, która dostarcza rozrywki na najwyższym poziomie, zaspokajając potrzeby widzów w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Tu jest co oglądać, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Max? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Platforma streamingowa marki Max. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Good Neighbours natomiast jej tytuł to Home. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *