Muzyka z reklamy Renault: Scenic E-Tech 100% electric, 2024

Zobacz reklamę marki Renault z poszukiwaną piosenką

Renault prezentuje nowe Renault Scenic E-Tech 100% electric – samochód roku 2024, który jest już dostępny w salonach. Ten innowacyjny model łączy w sobie nowoczesność z ekologią, oferując silnik E-Tech o mocy 220 KM, który zapewnia dynamiczną i płynną jazdę. Scenic E-Tech ma imponujący zasięg do 625 km na jednym ładowaniu, co sprawia, że jest idealnym wyborem zarówno na krótkie miejskie przejażdżki, jak i długie trasy.

Jednym z kluczowych aspektów nowego Scenica jest jego ekologiczny design – aż 90% pojazdu można poddać recyklingowi. Wewnątrz samochodu znajdziemy zaawansowane technologicznie ekrany openR o łącznej powierzchni 774 cm², które zapewniają intuicyjną i łatwą obsługę wszystkich funkcji. System openR link z wbudowanymi usługami Google oferuje dostęp do ponad 50 aplikacji, co czyni podróżowanie jeszcze bardziej komfortowym i przyjemnym.

Nowy Scenic E-Tech wyposażony jest w aż 30 systemów poprawiających bezpieczeństwo, co podkreśla jego zaawansowanie technologiczne i troskę o pasażerów. Te innowacyjne systemy zapewniają nie tylko ochronę, ale także wsparcie podczas jazdy, minimalizując ryzyko wypadków i poprawiając komfort prowadzenia.

Renault zmieniło wszystko oprócz nazwy, wprowadzając Scenic E-Tech jako nowy standard w kategorii samochodów elektrycznych. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii, ekologicznych rozwiązań i eleganckiego designu, nowe Renault Scenic E-Tech 100% electric stanowi idealny wybór dla nowoczesnych kierowców szukających niezawodności i innowacji.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Scenic E-Tech 100% electric 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Renault? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Renault. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Duran Duran natomiast jej tytuł to Ordinary World. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *