Muzyka z reklamy KitKat: Chunky, Hasło

Zobacz reklamę marki KitKat z poszukiwaną piosenką

W najnowszej reklamie KitKat Chunky zobaczymy humorystyczną scenę, w której batonik odgrywa główną rolę. Kampania koncentruje się na promowaniu większego rozmiaru i bardziej intensywnego smaku batonika. Reklama przedstawia dziewczynę próbującą złamać skomplikowane hasło, co symbolizuje łamanie batona KitKat. Przekaz jest jasny: z KitKat każda przerwa staje się bardziej satysfakcjonująca i przyjemna. Kampania skutecznie podkreśla, że KitKat to doskonały wybór dla osób szukających intensywnego, czekoladowego doświadczenia.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Chunky Hasło, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę KitKat? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Batonik marki KitKat. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Bonkers Beat Club natomiast jej tytuł to FC Naivete. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *