Muzyka z reklamy PSB Mrówka: Prosto, szybko, blisko

Zobacz reklamę marki PSB Mrówka z poszukiwaną piosenką

Reklama PSB Mrówka przedstawia nowoczesną sieć sklepów samoobsługowych, które działają w sektorze „dom i ogród”. Sklepy te są zaprojektowane z myślą o klientach detalicznych, oferując szeroki asortyment produktów niezbędnych do remontu, wyposażenia oraz utrzymania domu, ogrodu i posesji.

Celem PSB Mrówka jest uzupełnienie oferty tradycyjnych składów budowlanych PSB o nowy, różnorodny asortyment, który klienci mogą kupować bezpośrednio z półek marketu. W ofercie sklepów znajduje się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych, zapewniając kompleksowe rozwiązania dla każdego projektu domowego czy ogrodowego.

Reklama podkreśla, że PSB Mrówka jest obecnie najliczniejszą siecią detaliczną w swoim sektorze w Polsce, co świadczy o jej popularności i zaufaniu wśród klientów. Sklepy te nie tylko oferują bogaty wybór produktów, ale także wyróżniają się nowoczesnym podejściem do sprzedaży i obsługi klienta, co czyni zakupy w PSB Mrówka wygodnymi i satysfakcjonującymi.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Prosto, szybko, blisko, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę PSB Mrówka? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Market budowlany marki PSB Mrówka. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zakupy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Weekend natomiast jej tytuł to Ona Tańczy Dla Mnie. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *