Muzyka z reklamy Lorenz: Curly, Słony karmel, 2024

Zobacz reklamę marki Lorenz z poszukiwaną piosenką

Reklama Lorenz Curly przenosi nas w świat pysznych chrupek kukurydzianych, które są idealnym dodatkiem do każdej przyjemnej chwili. Curly Salted Caramel wyróżniają się dzięki świeżo zmielonym orzeszkom ziemnym, które nadają im wyjątkowy smak.

Curly to chrupki kukurydziane, które zachwycają swoim bogatym, słodko-słonym smakiem. Ich głównym składnikiem są świeżo zmielone orzeszki ziemne, co sprawia, że są nie tylko smaczne, ale również zdrowe. Nie zawierają konserwantów i nie są smażone, co czyni je lepszym wyborem dla osób dbających o zdrową dietę.

Curly są wegetariańskie i mogą towarzyszyć w każdej chwili dnia, czy to podczas relaksu, spotkań z przyjaciółmi, czy chwil spędzonych z rodziną. To doskonała przekąska, która zadowoli każde podniebienie swoim unikalnym smakiem słonego karmelu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Curly Słony karmel, 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Lorenz? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Chrupki kukurydziane marki Lorenz. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Jay Hayden natomiast jej tytuł to Gonna Be Good Times. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *