Muzyka z reklamy Azzaro: Wanted

Zobacz reklamę marki Azzaro z poszukiwaną piosenką

Azzaro wprowadza nową wodę perfumowaną Azzaro Wanted Eau de Parfum, której reklama zabiera nas w ekscytującą podróż pełną kontrastów. Głównym bohaterem kampanii jest mężczyzna żyjący na krawędzi, czerpiący pełnymi garściami z każdej chwili. Zapach ten łączy w sobie gorące i świeże nuty jagód jałowca i żywej szałwii, tworząc kompozycję pełną energii i zmysłowości.

Reklama podkreśla kontrastowe połączenie gorących i świeżych nut, które sprawiają, że zapach jest dynamiczny i intrygujący. Nuty jagód jałowca dodają energetycznego kopa, podczas gdy szałwia wnosi żywiołowość i świeżość.

Całość otulona jest eleganckim wetiwerem, który dodaje zapachowi głębi i wyrafinowania. Azzaro Wanted Eau de Parfum to zapach dla mężczyzn, którzy nie boją się wyróżniać, cenią sobie elegancję i żyją pełnią życia.

Reklama zachęca do odczuwania adrenaliny każdej chwili, do przeżywania życia na pełnych obrotach. Azzaro Wanted Eau de Parfum to więcej niż zapach – to styl życia, który łączy w sobie siłę, zmysłowość i elegancję.
Nowa woda perfumowana Azzaro to doskonały wybór dla tych, którzy szukają wyjątkowych doznań i pragną poczuć się wyjątkowo każdego dnia.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wanted, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Azzaro? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Zapach marki Azzaro. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Perfumy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Easy Mccoy natomiast jej tytuł to Wanted Man. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *