Muzyka z reklamy Schweppes: Smakuj życie. Powoli

Zobacz reklamę marki Schweppes z poszukiwaną piosenką

Reklama Schweppes zachęca do delektowania się życiem w spokojnym tempie, wprowadzając nas w świat orzeźwiających smaków Schweppes Mojito i Citrus Mix. Hasło „Smakuj życie. Powoli” przypomina, jak ważne jest, by cieszyć się każdą chwilą, doceniając drobne przyjemności.
Schweppes Mojito i Citrus Mix to wyjątkowe kompozycje smakowe, które zapewniają niesamowite doznania. Ich świeżość i wyrafinowany smak sprawiają, że idealnie nadają się na momenty relaksu i odpoczynku, pomagając zwolnić tempo i skupić się na „tu i teraz”.

Reklama podkreśla wartość celebrowania chwil, zachęcając do tego, by smakować życie w pełni. Schweppes, znany z jakości i tradycji, oferuje napoje, które doskonale komponują się z chwilami relaksu, spotkaniami z przyjaciółmi i czasem spędzonym w gronie najbliższych.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Smakuj życie. Powoli, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Schweppes? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój marki Schweppes. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Frank Sinatra natomiast jej tytuł to Five Minutes More. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *