Muzyka z reklamy Giorgio Armani: Acqua di Giò Profondo, 2024

Zobacz reklamę marki Giorgio Armani z poszukiwaną piosenką

Reklama zapachu Armani Acqua di Giò Profondo zaprasza do zanurzenia się w głębinach tajemniczego oceanu. Nowy zapach marki Giorgio Armani oddaje intensywne, morskie nuty, które przywołują uczucie odkrywania nieznanego.

Armani Acqua di Giò Profondo to esencja morskich aromatów, które odzwierciedlają głębokość i tajemnicę oceanu. Zapach jest pełen intensywnych, wodnych nut, które symbolizują niezgłębione sekrety morskich głębin.
W reklamie występuje Aaron Taylor-Johnson, ambasador Armani Acqua di Giò, który doskonale oddaje ducha nowego zapachu. Jego obecność podkreśla elegancję i siłę, jakie niesie ze sobą Armani Acqua di Giò Profondo.

Ten wyjątkowy zapach zachęca do odkrywania nieznanego i zanurzania się w nieskończonych możliwościach, które oferuje głębia oceanu. Armani Acqua di Giò Profondo to zaproszenie do przeżycia intensywnych, morskich doświadczeń i zanurzenia się w luksusie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Acqua di Giò Profondo 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Giorgio Armani? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Zapach marki Giorgio Armani. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Perfumy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest David Kushner natomiast jej tytuł to Daylight. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *