Muzyka z reklamy Carolina Herrera: Very Good Girl Glam Parfum

Zobacz reklamę marki Carolina Herrera z poszukiwaną piosenką

Reklama Very Good Girl Glam Parfum od Carolina Herrera celebruje dualność współczesnej kobiety. Ten zapach jest hołdem dla kobiet, które promieniują radością życia i nie boją się wyrażać swojej osobowości ani zapachem, ani charakterem.

Very Good Girl Glam to olśniewający zapach, który łączy elegancję z nowoczesnością. Reklama podkreśla, że perfumy te są dla kobiet odważnych, pewnych siebie i gotowych do wyrażania swojej indywidualności.
Perfumy Carolina Herrera to synonim luksusu i stylu. Very Good Girl Glam Parfum dodaje blasku każdej chwili, czyniąc je niezapomnianymi.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Very Good Girl Glam Parfum, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Carolina Herrera? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Zapach marki Carolina Herrera. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Perfumy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Chaka Khan natomiast jej tytuł to I'm Every Woman. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *