Muzyka z reklamy Skoda: Kodiaq, SUV klasy premium, 2024

Zobacz reklamę marki Skoda z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej Škody Kodiaq zaprasza do odkrycia elektryzujących możliwości tego SUV-a klasy premium, teraz dostępnego z nowoczesnym napędem hybrydowym. Film podkreśla dynamiczne osiągi samochodu i imponujący zasięg do 120 km na samym prądzie.

Nowa Škoda Kodiaq łączy pewność siebie z wyjątkowym komfortem i przyjemnością z jazdy. Reklama ukazuje elegancki design pojazdu oraz jego zaawansowane technologie, które zapewniają komfort i niezawodność na najwyższym poziomie.
Dzięki hybrydowemu napędowi, Škoda Kodiaq oferuje nie tylko ekologiczną jazdę, ale także niesamowitą dynamikę, co czyni go idealnym wyborem dla wymagających kierowców.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Kodiaq SUV klasy premium, 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Skoda? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Skoda. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest David Krutten, Tom Hillock natomiast jej tytuł to Indigo (As Featured in the Windows 10 Upgrade Video). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *