Muzyka z reklamy Chanel: Coco Mademoiselle, Who Are You, 2024

Zobacz reklamę marki Chanel z poszukiwaną piosenką

Reklama perfum Coco Mademoiselle od Chanel, zatytułowana „Who Are You?”, przedstawia młodą, niezależną kobietę, którą gra Keira Knightley. Aktorka emanuje pewnością siebie, tajemniczością i nowoczesnością, co idealnie odzwierciedla charakter zapachu Coco Mademoiselle.

W spocie widzimy aktorkę w różnych, stylowych sytuacjach – od eleganckich przyjęć po chwile samotnej refleksji. Ujęcia podkreślają luksus i wyrafinowanie, które są synonimem marki Chanel.

Coco Mademoiselle to zapach, który łączy świeże nuty cytrusowe z głębokimi akcentami paczuli i białego piżma, tworząc kompozycję idealną dla nowoczesnej, pewnej siebie kobiety. Reklama zachęca do odkrywania swojej tożsamości i wyrażania jej poprzez ten unikalny zapach, który symbolizuje elegancję i niezależność.

Keira Knightley, jako ambasadorka perfum, doskonale oddaje ducha Chanel – jest stylowa, odważna i pełna klasy, co sprawia, że reklama jest nie tylko wizualnie atrakcyjna, ale także inspirująca.

Reklama podkreśla, że Coco Mademoiselle to więcej niż perfumy – to sposób na wyrażenie siebie i swojej indywidualności.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Coco Mademoiselle Who Are You, 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Chanel? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Zapach marki Chanel. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Perfumy. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Amanda Lear natomiast jej tytuł to Follow Me. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *