Muzyka z reklamy Skoda: Enyaq, Kasia Niewiadoma, 2024

Zobacz reklamę marki Skoda z poszukiwaną piosenką

Reklama Škody Enyaqd z udziałem polskiej kolarki szosowej Kasi Niewiadomej przenosi nas w świat pasji i odwagi.

Niezależnie od tego, czy to podczas jazdy na rowerze, czy za kierownicą elektrycznego SUV-a Škody Enyaq, Kasia Niewiadoma nie zna ograniczeń. Dla niej meta nigdy nie jest końcem, ale nowym początkiem przygody.
Škoda Enyaq staje się nieodłącznym towarzyszem tych, którzy z odwagą podążają za swoimi marzeniami. Ten elektryczny SUV to nie tylko pojazd – to partner, który wspiera pasjonatów w osiąganiu ich celów. Dzięki niemu, każda podróż staje się niezapomnianym doświadczeniem, pełnym ekscytujących momentów i nieznanych możliwości.
Reklama Škody Enyaq podkreśla, że pasja i odwaga to siła napędowa, która prowadzi nas do nowych wyzwań. Dlatego warto zaufać Škodzie Enyaq i wyruszyć w drogę, by odkrywać świat z nową energią i zapałem.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Enyaq Kasia Niewiadoma, 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Skoda? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Skoda. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest BOKKA natomiast jej tytuł to 900. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *