Muzyka z reklamy BNP Paribas: Karta tenisowa

Zobacz reklamę marki BNP Paribas z poszukiwaną piosenką

Reklama promująca Kartę tenisową dostępną w banku BNP Paribas. Ta karta to wyjątkowa oferta dla miłośników tenisa. Pozwala na korzystanie z atrakcyjnych zniżek i promocji u partnerów akcji. Oto kilka kluczowych informacji na temat tej karty:
W reklamie karty wzięła udział Iga Świątek, polska tenisistka, która zdobyła serca fanów swoimi osiągnięciami na kortach. Karta tenisowa BNP Paribas to doskonała opcja dla wszystkich, którzy kochają tenis i chcą czerpać korzyści związane z tą pasją.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Karta tenisowa, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę BNP Paribas? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Bank marki BNP Paribas. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Soundtrack Wonder Band natomiast jej tytuł to That's the Way. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *