Muzyka z reklamy PKP Intercity: Dbamy o dobre relacje, 2024

Zobacz reklamę marki PKP Intercity z poszukiwaną piosenką

Reklama PKP Intercity zaprasza do podróży, gdzie jedno „tak” może sprawić, że odległe miejsca staną się bliskie. Z tanimi biletami już od 19 zł, a na pociągi Pendolino już od 49 zł, podróżowanie staje się dostępne dla każdego.
W spocie możemy zobaczyć różne sceny podróży, począwszy od malowniczych krajobrazów mijanych przez okna pociągu, po radosne spotkania z bliskimi na stacjach docelowych. Widzowie zobaczą ludzi podróżujących komfortowo i ekonomicznie, korzystając z oferty PKP Intercity.
Przekaz podkreśla, że PKP Intercity dba o dobre relacje poprzez zapewnienie atrakcyjnych cen biletów, dzięki czemu podróżowanie staje się dostępne dla każdego. Bez względu na cel podróży, podróżowanie pociągiem staje się wygodne, bezstresowe i przystępne cenowo.
Reklama będzie starała się przekonać widza, że podróżowanie z PKP Intercity to nie tylko sposób na dotarcie do celu, ale także szansa na tworzenie niezapomnianych wspomnień i bliskich relacji. Dzięki tanim biletom i różnorodnym ofertom podróżniczym, PKP Intercity staje się pierwszym wyborem dla osób planujących podróż zarówno w bliskie, jak i odległe miejsca.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Dbamy o dobre relacje, 2024, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę PKP Intercity? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kolej marki PKP Intercity. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Transport. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Kwiat Jabłoni natomiast jej tytuł to Drogi proste. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *