Muzyka z reklamy Perwoll: ReNew, 2024

Zobacz reklamę marki Perwoll z poszukiwaną piosenką

Reklama Perwoll podkreśla nie tylko ochronę kolorów, ale także zdolność do odnawiania odzieży przy każdym praniu.
W spocie zobaczymy modelkę w pięknej czerwonej sukni ukazującej idealną ochronę koloru dzięki praniu w płynie Perwoll z formułą ReNew. Widzowie zobaczą, jak ubrania zachowują swoje pierwotne kolory i jak odzyskują świeżość i blask po każdym praniu.
Przekaz podkreśla, że Perwoll ReNew to nie tylko zwykły detergent, ale także sposób na dłuższe zachowanie jakości i świeżości ubrań. Dzięki tej płynnej formule, Perwoll jest w stanie efektywnie chronić i odnawiać odzież, sprawiając, że wygląda ona jak nowa nawet po wielu praniach.
Reklama będzie starała się przekonać widza, że Perwoll ReNew to niezastąpiony partner w pielęgnacji ubrań, który nie tylko chroni ich kolory, ale także odnawia tkaniny, sprawiając, że wyglądają one zawsze świeżo i nowocześnie.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Płyn do prania marki Perwoll. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Chemia. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Donna Summer natomiast jej tytuł to I feel Love. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *