Muzyka z reklamy Skoda: Scala, 2024, Robi wrażenie

Zobacz reklamę marki Skoda z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej Skody Scala podkreśla, że jest to ideał kompaktu, który łączy w sobie nowoczesny design, imponujące osiągi i zaskakującą przestrzeń. W przekazie reklamowym podkreśla się, że nowa Skoda Scala to dynamiczny i przestronny samochód, który trzeba zobaczyć na własne oczy.
Wizualizacje przedstawiają Skodę Scalę w różnych ujęciach, prezentując jej dynamiczny design, imponujące osiągi na drodze oraz przestronne i funkcjonalne wnętrze. Widzowie zobaczą, jak samochód ten imponuje swoim nowoczesnym wyglądem i oferuje wyjątkowy komfort podróżowania.
Przekaz reklamowy zachęca do odwiedzenia salonów Skody na dni otwarte, gdzie można z bliska przyjrzeć się nowej Skodzie Scali, przekonać się o jej nowej jakości w klasie kompakt oraz zobaczyć inne najnowsze modele marki. Podkreśla też, że warto doświadczyć tego samochodu na własnej skórze i przekonać się, dlaczego jest on uznawany za ideał w swojej klasie.
Reklama będzie starała się przekonać widzów, że nowa Skoda Scala to nie tylko samochód, ale również wyraz najnowszych osiągnięć technologicznych i designu, który oferuje imponujące osiągi i przestronność. To idealny wybór dla tych, którzy poszukują kompaktowego samochodu o wyjątkowym designie i funkcjonalności.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Skoda. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Bastien Deshayes natomiast jej tytuł to Maskara. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *