Muzyka z reklamy Olej Polski: 2024

Zobacz reklamę marki Olej Polski z poszukiwaną piosenką

Reklama oleju rzepakowego pochodzącego z Polski kładzie nacisk na jego wysoką jakość i pochodzenie. W przekazie reklamowym podkreśla się fakt, że olej rzepakowy jest produktem o wyjątkowo wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych, co przekłada się na jego korzyści zdrowotne.
Treść spotu wypełniają bujne pola rzepaku, z których pochodzi olej, oraz proces produkcji oleju w nowoczesnych zakładach, co podkreśla polskie pochodzenie i zaawansowane technologie stosowane w produkcji.
Przekaz zachęca do wypróbowania produktu, podkreślając certyfikat jakości Q oraz najwyższą polską jakość. Podkreśla się także zaufanie konsumentów do marki, która oferuje produkt spełniający najwyższe standardy jakości. W spocie usłyszymy cover znanego utworu którego pełną nazwę zamieszczamy poniżej.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Olej marki Olej Polski. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Elektryczne Gitary natomiast jej tytuł to Jestem z Miasta. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *