Muzyka z reklamy Mini: Countryman, 2024

Zobacz reklamę marki Mini z poszukiwaną piosenką

Reklama Mini Countryman, samochodu który został stworzone z myślą o każdej ulicy, zawsze gotowe na wyzwania górskich szczytów.
W spocie możemy zobaczyć na przemian dynamiczne ujęcia Mini Countryman, przemierzające różnorodne trasy, od zatłoczonych miast po malownicze szlaki górskie oraz różne ujęcia prezentujące ich użytkowników.Zobaczymy jak samochód ten radzi sobie w różnych warunkach drogowych, zapewniając nie tylko wyjątkową wydajność, ale także radość z jazdy.
Przekaz reklamy podkreśla, że Mini Countryman oferuje nie tylko stylowy design i komfortową podróż, ale także wyjątkową wszechstronność, która sprawia, że jest idealnym towarzyszem do każdej przygody. Zachęca do skonfigurowania samochodu, umówienia jazdy testowej oraz podkreśla dostępność atrakcyjnego finansowania.
Nowe Mini Countryman to nie tylko samochód, ale również styl życia, który inspiruje do odkrywania nowych miejsc i czerpania radości z podróży. To idealny wybór dla osób aktywnych, które cenią sobie wygodę, styl i przygodę w podróży.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Mini. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Technotronic natomiast jej tytuł to Pump Up The Jam. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *