Muzyka z reklamy Winiary: Nabieraj ze smakiem

Zobacz reklamę marki Winiary z poszukiwaną piosenką

W nowej reklamie sosów pieczeniowych Winiary produkt przedstawia się jako kluczowy składnik współczesnych dań. Kampania ma na celu podkreślenie, że sosy Winiary nadają potrawom wyjątkowego smaku, sprawiając, że stają się jeszcze smaczniejsze, a my chętniej sięgamy po kolejne porcje.
Twórcy wykorzystali zabawę wieloznacznością słowa „nabieranie” oraz gestu nakładania sosu i rozprowadzania go na talerzu, aby przekazać przesłanie reklamy. W ten sposób chciała pokazać, że sosy Winiary doskonale komponują się z różnorodnymi potrawami, zachęcając nas do „nabierania” ich i cieszenia się ich wyjątkowym smakiem.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Sos pieczeniowy marki Winiary. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Żywność. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *