Muzyka z reklamy Domestos: 2024

Zobacz reklamę marki Domestos z poszukiwaną piosenką

Reklama środka czyszczącego i dezynfekującego Domestos zachęca do dbania o czystość w domu i zapewnienia bezpieczeństwa swoim bliskim.
W spotach reklamowych marka podkreśla, że Domestos efektywnie zabija 99,9% bakterii i wirusów, co pozwala chronić rodzinę przed infekcjami. Kampania edukacyjna „Czysty spokój” zachęca do zmiany codziennych nawyków dotyczących sprzątania, szczególnie dezynfekcji najczęściej dotykanych powierzchni w domu, które są strefami zagrożenia.
Reklama przekonuje, że regularne stosowanie Domestos-a zapewni czystość i bezpieczeństwo w domu, co pozwoli czuć się pewnie i bezpiecznie, chroniąc rodzinę przed wirusami i bakteriami.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Płyn do czyszczenia toalet marki Domestos. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Dom i Ogród. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Royal Deluxe natomiast jej tytuł to Everybody Knows. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *