Muzyka z reklamy Peugeot: 2008, Wyprzedaż rocznika 2023

Zobacz reklamę marki Peugeot z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Peugeot 2008 przedstawia nowy model jako pojazd dla tych, którzy wierzą w swoją własną drogę.
W spotach widzimy różne sytuacje, w których ludzie podejmują decyzje i wybierają swoje ścieżki życiowe. Narracja kładzie nacisk na to, że każdy ma swoje własne przekonania i wartości. Nowy Peugeot 2008 jest prezentowany jako samochód, który wspiera te wartości poprzez ofertę specjalną – wyprzedaż rocznika 2008 w atrakcyjnej formie finansowania dla firm.
Reklama zachęca widzów do podążania za swoimi przekonaniami i wybierania drogi, którą sami chcą podążać, podkreślając, że nowy Peugeot 2008 jest gotowy towarzyszyć im w tej podróży.
Niestety wszystko wskazuje na to, że piosenka którą słyszymy w reklamie została stworzona specjalnie na potrzeby kampanii i nie zostanie opublikowana.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Peugeot. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *