Muzyka z reklamy Credit Agricole: Sanah i Dawid Podsiadło

Zobacz reklamę marki Credit Agricole z poszukiwaną piosenką

Reklama banku Credit Agricole z Sanah i Dawidem Podsiadło podkreśla wygodę korzystania z aplikacji CA24 Mobile oraz liczne korzyści, jakie można z niej czerpać.
W dynamicznym spocie, Sanah i Podsiadło przedstawiają aplikację CA24 Mobile jako narzędzie, które pozwala na bankowanie w sposób wygodny i zyskowny. Dzięki aplikacji można korzystać z super rabatów i płacić mniej w tysiącach miejsc w Polsce na co dzień. Dodatkowo, klienci mogą zyskać nawet 555 zł premii, korzystając z Konta dla Ciebie. Przekaz podkreśla wygodę, oszczędność i możliwości związane z korzystaniem z aplikacji CA24 Mobile, zachęcając klientów do bankowania w sposób nowoczesny i zyskowny. Reklama może być podsumowana hasłem: „Bankuj wygodnie z aplikacją CA24 Mobile i czerp korzyści z Konta dla Ciebie w Credit Agricole!”
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Bank marki Credit Agricole. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Sanah & Dawid Podsiadło natomiast jej tytuł to Wszystko To Co Mam. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *