Muzyka z reklamy Apple: iPhone 15, WOW, 2024

Zobacz reklamę marki Apple z poszukiwaną piosenką

Reklama iPhone 15 prezentuje nową odsłonę tego popularnego smartfona, oferującą szereg innowacyjnych funkcji i ulepszeń.
Spot przedstawia nowy design i kolorystykę iPhone 15, podkreślając jego elegancję i styl. Podkreśla również nowości w zakresie aparatu fotograficznego, z dynamiczną funkcją Dynamic Island, nowym głównym aparatem o rozdzielczości 48MP, oraz teleobiektywem 2x, co pozwala na tworzenie niesamowitych portretów i fotografii wysokiej jakości. W przekazie uwidoczniona jest również wydajność i funkcjonalność iPhone 15, cechy urządzenia takie jak całodniowe życie baterii, wejście USB-C, odporność na wodę oraz wytrzymałość dzięki zastosowaniu aluminium i szkła w nowej kolorowej gamie. Technologia Ceramic Shield dodatkowo zabezpiecza ekran przed uszkodzeniami.
Reklama przekonuje, że iPhone 15 to telefon, który oferuje nowoczesny design, zaawansowane funkcje fotograficzne, długotrwałą wydajność i niezawodność, zapewniając użytkownikom niezapomniane wrażenia z korzystania z urządzenia. Dzięki swojej wszechstronności i innowacyjności, iPhone 15 spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki Apple. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Team Salut natomiast jej tytuł to WOW. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *