Muzyka z reklamy Renault: Clio E-Tech, Ta sama miłość, nowa energia

Zobacz reklamę marki Renault z poszukiwaną piosenką

Reklama Renault Clio przedstawia nową wersję Clio E-Tech fullhybrid 145 KM jako rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie motoryzacji. Nowy model wyposażony jest w silnik hybrydowy, który nie wymaga ładowania, co pozwala osiągnąć do 40% oszczędności na paliwie oraz do 80% czasu jazdy w mieście dzięki napędowi elektrycznemu. Dodatkowo, zasięg do 900 km na jednym pełnym zbiorniku paliwa zapewnia długie podróże bez konieczności częstego tankowania.
Reklama podkreśla również nowoczesność i innowacyjność modelu, dzięki 9,3” centralnemu ekranowi multimedialnemu, który umożliwia dostęp do aplikacji w smartfonie poprzez bezprzewodową replikację z Android Auto i Apple CarPlay.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Renault. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska Świat. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Erasure natomiast jej tytuł to Oh L’Amour. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *