Muzyka z reklamy Apple: Vision Pro, Hello

Zobacz reklamę marki Apple z poszukiwaną piosenką

Reklama Apple Vision Pro przedstawia nową erę w doświadczeniu cyfrowego świata, która integruje go harmonijnie z przestrzenią fizyczną. Dzięki tej innowacyjnej technologii, użytkownicy mogą cieszyć się swoimi ulubionymi aktywnościami w sposób nigdy wcześniej nieosiągalny.
Wizualizacje reklam mogą pokazywać różnorodność zastosowań Apple Vision Pro, począwszy od pracy i nauki po rozrywkę i twórczość. Widzowie będą świadkami tego, jak cyfrowy świat staje się integralną częścią rzeczywistości, otwierając nieograniczone możliwości dla użytkowników.
Przekaz reklamowy podkreśla, że dzięki Apple Vision Pro, użytkownicy mogą cieszyć się swoimi pasjami i zainteresowaniami w sposób bardziej osobisty, angażujący i przystępny niż kiedykolwiek wcześniej. Jest to technologia, która zmienia sposób, w jaki ludzie korzystają z cyfrowych treści, otwierając nowe horyzonty dla użytkowników.
Reklama będzie starała się przekonać widza, że Apple Vision Pro to nie tylko kolejny produkt, ale rewolucyjne narzędzie, które zmienia sposób, w jaki ludzie myślą o interakcji z cyfrowym światem, tworząc jednocześnie bardziej emocjonalne, angażujące i satysfakcjonujące doświadczenia.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Google VR marki Apple. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Świat USA. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Supertramp natomiast jej tytuł to Dreamer. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *