Muzyka z reklamy Samsung: Ecobubble, W końcu razem

Zobacz reklamę marki Samsung z poszukiwaną piosenką

Reklama pralki Samsung Ecobubble która umożliwia bezpieczne pranie różnych ubrań razem i skutecznie nawet w niskiej temperaturze oraz posiadającej wygodne dodatkowe drzwiczki AddWash pozwalające na dodawanie ubrań w trakcie prania.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Ecobubble W końcu razem, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Samsung? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Pralka marki Samsung. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii AGD. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Paul Rawson& Paul Sandrone natomiast jej tytuł to Will I Ever Love Again (Male vox). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *