Muzyka z reklamy Seat: Ateca, Doświadczaj więcej. Każdego dnia

Zobacz reklamę marki Seat z poszukiwaną piosenką

Reklama nowego SUVa od Seata. Businesswoman w jej codziennym środowisku. Nie potrafi parkować, bawi się telefonem podczas jazdy itp.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Ateca Doświadczaj więcej. Każdego dnia, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Seat? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Seat. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Nina Simone natomiast jej tytuł to Sinnerman. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *